להזמנות ובירורים     1700-709279
מקום לחתונה בחיפה

מקום לחתונה בחיפה

איך מוצאים מקום לחתונה בחיפה? מדוע לבחור להתחתן בחיפה? איזה אולם אירועים מומלץ יתאים עבור אירוח החתונה שלכם? גלריה 279 עם כל התשובות לכל השאלות!

זוגות צעירים אשר מתגוררים בחיפה ועומדים להינשא, לא פעם יעדיפו להישאר בקרבת מקום מגוריהם ולא בכדי. לרוב בני המשפחה גרים באזור והקרבה הרבה הינה אידיאלית לכל הדעות – למה לטרטר את עצמכם ברחבי הארץ כאשר באפשרותכם למצוא מקום איכותי באזור? לחלופין, ישנם גם זוגות אשר מתגוררים באזורים אחרים ברחבי הארץ וחולמים על חתונה בחיפה הייחודית, תוך שהם משלבים חופשה באזור עבורם ועבור המשפחה הקרובה שלהם. גם הם יכולים לחפש מרום אחר לחתונה בחיפה וליהנות מערב ייחודי ובלתי נשכח לדורות.

כל הסיבות לבחור במקום לחתונה בחיפה שהינו ייחודי

בעוד שערי המרכז מציעות אולמות אירועים במחירים בלתי שפויים בחיפה תוכלו לערוך אירוע אינטימי, ליהנות מתפריט שף איכותי ועשיר, מגישה נוחה וממקומות חנייה מסודרים ורבים, מיחס אישי ומשירות מקצועי של הבעלים והכל – במחיר השווה לכיס שלכם. מובן שלא כל מקום לחתונה בחיפה תופס, אלא שעליכם למצוא מקום מעוצב למשעי בו תוכלו גם לערוך קבלת פנים וליהנות מאווירה אינטימית וייחודית. בנוסף לכך, כאשר אתם מוצאים מקום איכותי תהיו בטוחים כי צוות המקום יעשה את המיטב על מנת לשמור על שביעות רצונכם וכדי להבטיח כי תזכו ליהנות מהערב המיוחד ביותר בחייכם.

ישנם הרבה מקומות לחתונה בחיפה – אך גלריה 279 יש רק אחת

גלריה 279 היא ה – מקום לחתונה בחיפה, בהא' הידיעה. הגלריה ממוקמת במקום שקט ואינטימי וכוללת גן אירועים מרהיב ביופיו על מנת שיתאפשר לכם לערוך קבלת פנים וחופה תחת שמיים זרועי כוכבים. המקום מיועד לתכנון והפקת חתונה אינטימית של עד 250 משתתפים זאת תוך שימת דגש מקסימלי על מתן יחס אישי. התפריט עשיר בטעמים מערביים ומזרחיים והחוויה הקולינרית הנה מעניינת וחדשנית. תהיו בטוחים שכל אירוע שיתקיים בגלריה 279 יהיה בלתי נשכח, נעים, טעים, אינטימי וייחודי.

לפרטים נוספים או לתיאום פגישת היכרות צרו עמנו קשר ותוכלו ליהנות ממקום לחתונה בחיפה אשר שם בראש מעיניו את הצרכים שלכם ושל האורחים שלכם!