להזמנות ובירורים     1700-709279
אולמות לאירועים קטנים

 

279_small

אולמות לאירועים קטנים

מהם היתרונות של אולמות לאירועים קטנים? מתי מומלץ לבחור לקיים אירוע דווקא באולם הייעודי לאירוע קטן?

תכנון אירוע זו משימה מאוד מרגשת ורצופת חוויית. עם זאת, לא פעם נלווים אל התהליך גם אתגרים נפוצים וביניהם בחירת אולם האירועים, משימה אשר עלולה להתגלות כלא פשוטה בעליל, במיוחד כאשר מתכננים אירוע קטן עם מעט משתתפים. אך למרבה המזל, גלריה 279 מעמידה לרשותכם אולם ברמה גבוהה, שמתאים בדיוק לאירועים קטנים ומציע כמה וכמה יתרונות, במיוחד כאשר משווים אותו לאולמות אחרים, גדולים יותר.

אולמות לאירועים קטנים מאפשרים לחגוג אירוע מרשים ואינטימי

בניגוד לאולמות גדולים, אולמות לאירועים קטנים מאפשרים לציין אירועים קטנים יותר בנעימות ובאינטימיות. מטבע הדברים קבוצה קטנה יחסית של מוזמנים יכולה "להיבלע" בתוך אולם גדול, דבר אשר ישפיע על האווירה באירוע. לעומת זאת, באולם קטן האירוע יהיה אישי יותר, התחושה אינטימית יותר והאווירה הכללית תהיה הרבה יותר ייחודית.

החיסכון בהוצאות הוא יתרון משמעותי

בניגוד לאולמות גדולים, השכרת אולמות לאירועים קטנים לרוב תהיה כרוכה בעלות נמוכה יותר. היות ואירוע קטן כולל פחות אורחים, הצורך באנשי צוות רבים הולך ומתמעט, דבר המוביל גם הוא לחיסכון. כמו כן, המשמעות של כמות מוזמנים קטנה יותר היא פחות אוכל ופחות מנות, פרמטר נוסף אשר יכול להוזיל את העלויות.

הענקת תשומת לב אישית

כאשר מתכננים אירוע קטן – וכתוצאה מכך בוחרים באולמות לאירועים קטנים – ניתן להעניק תשומת לב אישית יותר לכל אורח שמגיע וכך לאפשר לכולם להתערבב בקלות זה עם זה, לפתח שיחות, להתעדכן, לרקוד ולבלות בחברותא ולעסוק בכל הפעילויות שמעודדות קרבה גדולה יותר. הדבר בא לידי ביטוי במיוחד כאשר מדובר באירועים עסקיים, אשר בהם הקרבה שוברת השגרה יוצרת גיבוש בין חברי הצוות. אולם הדבר נכון גם כשמדובר באירועים משפחתיים, בילוי משותף ואינטימי יכול רק להועיל לכל המעורבים.

גלריה 279 – המקום המושלם לאירועים קטנים מכל סוג

גלריה 279 ממוקמת בחיפה, במיקום שקט ואינטימי, ובה גן אירועים מרהיב המיועד במיוחד לאירועים קטנים עד 250 איש. הצוות המקצועי, היחס האישי, הליווי הצמוד והמטבח המשובח והאיכותי הם אלו שיהפכו את האירוע שלכם למוצלח וייחודי.

בין אם מדובר בחינה, חתונה, בר/בת מצווה, ברית או אירוע עסקי – אם אולמות לאירועים קטנים הם מה שאתם מחפשים אנו הכתובת שלכם. לפרטים נוספים או לתיאום פגישה צרו עמנו קשר ונשמח לספק הצעת מחיר אטרקטיבית!